logo omnis

informatyka dla biznesu

  • Omnis

    Nowoczesne technologie i nasz zespół

W związku z intensywnym rozwojem współpracy z Klientem z USA poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. TL/17

Aktualnie realizujemy projekty oparte na rozwiązaniach chmurowych, w technologiach webowych takich jak Java EE, ASP.NET oraz mobilnych dla systemów: Android, iOS.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny nad projektowaniem i implementacją aplikacji w technologiach webowych i mobilnych
  • Współpraca z klientami anglojęzycznymi na każdym etapie produkcji i wdrożenia oprogramowania
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
  • Koordynowanie i planowanie pracy zespołu
  • Merytoryczne wspieranie współpracowników

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • 5 letniego doświadczenia w programowaniu i projektowaniu aplikacji webowych, mobilnych, desktopowych
  • 3 letniego doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Dobrej znajomości zagadnień bazodanowych
  • Bardzo dobrej znajomości szeroko rozumianych zagadnień IT
  • Umiejętności rozpoznawania i interpretowania wymagań biznesowych
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

Oferujemy:

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
  • Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • Stabilną pracę w zespole o wysokich kompetencjach technicznych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę – www.facebook.com/omnispro