logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Kompleksowe działanie

    Dzięki wykwalifikowanej kadrze poprowadzimy Twój projekt od A do Z

Doradztwo

i doradztwo Wspieramy w doborze rozwiązań informatycznych precyzyjnie dopasowując je do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasze działania skupiają się zarówno na dobrze w sferze urządzeń jak i oprogramowania.

Przed propozycją rozwiązania analizujemy Państwa potrzeby opracowując je według wypracowanych algorytmów.Na bazie tych danych przedstawiamy propozycje urządzeń serwerowych oraz macierzy dyskowych dostosowane do potrzeb i aplikacji jakie mają zostać u Państwa wdrożone lub uruchomione.
Nasi specjaliści i inżynierowie przedstawią Państwu rozwiązania w oparciu o produkty czołowych producentów światowych (DELL, HP, Lenovo, EMC, NetApp).

Analiza

i analizaGwarancją sukcesu we wdrażaniu złożonych rozwiązań informatycznych jest skuteczny proces analizy i projektowania. Na podstawie właściwie wykonanych analiz można precyzyjnie określić rzeczywiste potrzeby klienta w zakresie informatyzacji i zaproponować optymalne rozwiązania  systemowe.

 

 

Projekt

i projektPrzygotowanie projektu informatycznego to ważny element, który często traktowany jest, jako strata czasu. Osoba inwestująca w projekt najczęściej woli działania przynoszące wymierne korzyści, zamiast działań, których efekt poznajemy dopiero wtedy, kiedy projekt it zmierza w niewłaściwym kierunku.

 

 

Wdrożenie

i wdrozenieaW związku z realizacją projektów wspieraną zarządzaniem procesowym i różnorodnymi metodologiami realizacji (np. PRINCE2), OMNIS opracował własne metody wdrożeniowe uwzględniające poszczególne etapy projektu i gwarantujące realizację w sposób zadowalający Klienta. Oczywiście należy zaznaczyć, iż ze względu na różnorodność i specyfikę poszczególnych Klientów proces realizacji projektu podlega ciągłym modyfikacjom dostosowawczym w oparciu o wymagania Klienta z zachowaniem wszelkich wymagań formalnych zgodnych z przyjętą metodologią.

 

 

Wsparcie

i wsparcieNa każdym etapie prac nad projektem zapewniamy nasze wsparcie.

Wspieramy przez profesjonalne doradztwo, dbałość o spełnienie wymagań, a także przez stały nadzór po wdrożeniu projektu.

 

 

Serwis

i serwisNasza oferta obejmuje kompleksowy nadzór eksploatacyjny nad systemem informatycznym klienta. Umowa serwisowa jest swoista polisą bezpieczeństwa dla klienta oferując mu wiele korzyści: