logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Współpraca

    Współpracujemy z największymi producentami rozwiązań IT

Lista wybranych klientów

Od początku istnienia współpracyjemy z klientami z różnych branż i segmentów.

  • współpraca oparta na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu
  • maksymalne dostosowanie do potrzeb biznesowych Klienta
  • ciągłe dążenie do wzrostu jakości obsługi Klienta
  • stałe wsparcie specjalistycznej kadry z centrum Helpdesku

Nasi partnerzy

Firma Omnis od wielu lat współpracuje z czołowymi producentami rozwiązań, oprogromowania oraz sprzętu dla informatyki. Cześć z tych firm pokdreślając fakt współpracy przyznała nam prestiżowy stopień partnerstwa z czego jesteśmy bardzo dumni.

Grupa EUVIC

logo euvic

Grupa Technologiczna Euvic stanowi największą federację spółek informatycznych w Europie Środkowej. Jej powstanie dowiodło, że przedsiębiorcy  potrafią wspierać się i osiągać kompromisy w imię budowy wspólnych interesów a połączenie zaplecza różnorodnych doświadczeń ze wspólną, kompleksową ofertą to klucz do sukcesu wielu projektów.

Dziś Grupa Euvic dysponuje zespołem ponad 1500 inżynierów działających w kilkunastu lokalizacjach na terenie całej Polski a także w Wiedniu, Leverkusen, Londynie oraz New Jersey. Klienci Grupy to ponad 900 przedstawicieli wszystkich dziedzin gospodarki krajowej i zagranicznej – w tym Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Szwecji, Norwegii, USA, Kanady, Holandii, Austrii i Francji.
Grupa Euvic konsekwentnie rośnie w siłę a jej koncepcja biznesowa doskonale sprawdza się w praktyce przyczyniając się do wewnętrznego rozwoju i ekspansji rynkowej każdej z przynależnych do niej spółek.

Więcej informacji na temat stronie grupy Euvic.