logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Współpraca

    Współpracujemy z największymi producentami rozwiązań IT

Nasi partnerzy

Firma Omnis od wielu lat współpracuje z czołowymi producentami rozwiązań, oprogromowania oraz sprzętu dla informatyki. Cześć z tych firm pokdreślając fakt współpracy przyznała nam prestiżowy stopień partnerstwa z czego jesteśmy bardzo dumni.

Firma Omnis jest ceryfikowanym Partnerem Oracle od ponad 10 lat. Posiadamy kompetnecje i możliwości formalne realizacji wszelkiego rodzaju produktów i usług tego miedzynarodowego producenta oprogramowania. Firma Omnis posiada również certyfikat Resell Rights dla Exadaty, który umożliwia jako jednej z nielicznych firm w Polsce na sprzedaż produktów z serii Exadata. Oracle zajmuje się dostawą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw i organizacji. Firma zajmuje kluczową pozycję na rynku światowym w zakresie dostarczania oprogramowania do zarządzania danymi. Jako pierwsza stworzyła kompletny zestaw oprogramowania dla biznesu obsługiwanego w modelu internetowym. Firma obsługuje ponad 275 tys. Klientów z całego świata.

 

Firma Omnis będąc certyfikowanym Partnerem firmy Microsoft zapewnia kompleksowe usługi w zakresie doboru, sprzedaży oraz wdrożenia oprogramowania i narzędzi firmy Microsoft. Firma Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań could computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Omnis jest partnerem handlowym firmy Microsoft.

 

dell emc 2

Dell EMC, część koncernu Dell Technologies, umożliwia przedsiębiorstwom modernizację, automatyzację i przekształcanie ich centrów przetwarzania danych za pomocą najlepszych w branży technologii infrastruktur konwergentnych, serwerów, pamięci masowej i ochrony danych. Dell EMC zapewnia firmom solidne podstawy do zmiany swojego środowiska informatycznego przez tworzenie chmur hybrydowych i przekształcenia swojej działalności biznesowej przez tworzenie dostosowanych do chmury aplikacji i rozwiązań do pracy z wielkimi zbiorami danych

 

vmware partner

Firma VMware to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych. Zastosowanie infrastruktury wirtualnej VMware przynosi szczególne korzyści w obszarach: konsolidacji serwerów, optymalizacji procesów produkcji oprogramowania oraz zapewnienia ciągłości kluczowych procesów biznesowych. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą ograniczać wydatki operacyjne i kapitałowe, zapewniać ciągłość biznesową, udoskonalać mechanizmy zabezpieczeń i przyczyniać się do ochrony środowiska.

 

Lenovo oferuje całą gamę funkcjonalnych i innowacyjnych serwerów i macierzy dyskowych. Szeroka oferta produktów wcześniej firmy IBM jest dostępna w postaci serwerów.

 

Współpracując z firmą HP oferujemy naszym klientom sprzęt w postaci serwerów, macierzy dyskowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma HP maprowadzi swoją działalność w ponad 170 krajach. Oferta firmy obejmuje drukarki, sprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz infrastrukturę informatyczną z wykorzystaniem technologii przetwarzania w chmurze oraz różnych opcji łączności. HP jest partnerem handlowym firmy Omnis.

 

Network Appliance, Inc. (NetApp) to światowy lider w dziedzinie zaawansowanych systemów pamięci masowych przeznaczonych dla współczesnych przedsiębiorstw, które operują dużą liczbą danych. Firma Network Appliance dostarcza pierwszorzędne technologie i produkty upraszczające zarządzanie danymi. NetApp produkuje wyspecjalizowany sprzęt, oprogramowanie i usługi zapewniające sprawne zarządzanie systemami pamięci masowych w otwartych środowiskach sieciowych. Współpracując z Network Appliance zapewniamy bardzo korzystne warunki cenowe oraz najwyższy poziom wsparcia technicznego.

 

Symantec to światowy lider w zakresie oprogramowania infrastrukturalnego. Firma oferuje rozwiązania zabezpieczające, do obsługi pamięci masowych oraz do zarządzania systemami, aby pomóc firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi. Firma Symantec prowadzi działalność w ponad 40 krajach.