logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Omnis

    Nowoczesne technologie i nasz zespół

Elektroniczna Karta wytopów

Jesteśmy producentem Systemu Informatycznego Elektroniczna Karta Wytopów dedykowanego dla producentów żeliwa, firm prowadzących wytopy i analizy  spektrometryczne. Aplikacja Karta Wytopów służy do śledzenia, rejestrowania procesów i pomiarów związanych z procesami produkcyjnymi.

WMS - zarządzanie magazynem

Projekt WMS został zrealizowany w celu uzyskania narzędzia do efektywnego zarządzania procesami przepływu towarów w dwóch magazynach dystrybucyjnych oraz optymalizacji wykorzystania posiadanych zasobów. Dynamiczny rozwój firmy i konieczność zbudowania wysokiej jakości serwisu dla klientów to główne powody poszukiwania metod usprawniania zarządzania dystrybucją.

System transportowy

Aplikacja desktopowa do rejestrowania zleceń transportowych oraz zarządzania transportem krajowym i zagranicznym.

E-faktura – portal faktur elektronicznych

Wewnętrzny portal faktur elektronicznych. System powala na archiwizację dokumentów faktura. Przesyłanie linków do dokumentów na zdefiniowane adresy mailowe. Dodatkowo system monitoruje, otwarcie lub pobranie dokumentu. Aplikacja współpracuje z rozwiązaniami EDI.

Anno – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla branży budowlanej i architektonicznej ułatwiająca wymianę informacji w czasie rzeczywistym z użyciem sporządzonej dokumentacji fotograficznej.

Traceability

System do śledzenia i lokalizowania produktów w trakcie trwania całego łańcucha procesów produkcyjnych z wykorzystaniem terminali skanujących. Do realizacji projektu zastosowano terminale Honywell, Datalogic z systemem operacyjnym Windows CE w wersji 5.0 i 6.0 Systemy śledzenia szczególnie pomocne są w procesach realizowanych w systemie JIT (just in time).

Portal geodezyjny

Aplikacja webowa wchodząca w skład portalu mapowego służąca do prezentacji i zarządzania zasobami Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.