logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Omnis

    Nowoczesne technologie i nasz zespół

Proces rekrutacyjny

Etap 1: Wstępna selekcja

Prześlij do nas swoje CV wraz z listą zrealizowanych projektów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prosimy o szczegółowe opisanie swojego wykształcenia, kwalifikacji, doświadczeń zawodowych oraz wykonanych projektów. Te informacje pozwolą nam na właściwą, wstępną ocenę Twojej kandydatury. Aplikacje kandydatów są analizowane i selekcjonowane przez Specjalistę HR pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska podanymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

 

Etap 2: Rozmowy kwalifikacyjne

Na podstawie wstępnej selekcji zapraszamy kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną oraz testy z wiedzy technicznej i testy językowe. W trakcie rozmów weryfikowane są informacje zaprezentowane przez kandydata w dokumentach aplikacyjnych - w szczególności w zakresie wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz planów zawodowych. W zależności od stanowiska sprawdzane są również: znajomość języków obcych - najczęściej języka angielskiego oraz zdolności analitycznego myślenia i kreatywność.

 

Etap 3: Wybór kandydatów

Po rozmowach kwalifikacyjnych zostaje podjęta ostateczna decyzja o przyjęciu do pracy i kandydat jest zapraszany na uzgodnienia ostatecznych warunków pracy. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty kandydatów.