logo omnis

 

informatyka dla biznesu

  • Omnis

    Nowoczesne technologie i nasz zespół

Nasz zespół to przede wszystkim młodzi ludzie z wyższym wykształceniem, dynamiczni, otwarci na nowe technologie i wyzwania. Każdy nowy pracownik wnosi do firmy swoje indywidualne umiejętności, zapał i kreatywność. Organizacja pracy w Omnis sprzyja szybkiemu uczeniu się i rozwijaniu swoich umiejętności zawodowych. Młodzi pracownicy pracują w zespołach pod kierownictwem doświadczonej kadry. Staramy się, aby proces zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego był efektywny i jak najkrótszy.

Omnis to przede wszystkim doskonała atmosfera pomiędzy pracownikami firmy daleka od formalizmów i sztywności wielkich korporacji. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Integracja zespołu jest ważnym składnikiem naszych działań. Gramy razem w piłkę, kręgle czy paintballa, wspólnie bawimy się na wyjazdach integracyjnych i spotykamy na corocznym spotkaniu świąteczno-wigilijnym. Firma pomaga pracownikom w realizacji wielu pozazawodowych inicjatyw. Tworzymy razem zgrany zespół.

 

 

           Rejs wzdłuż południowego wybrzeża Turcji 2015                              

 

                  Regaty Netland 2015 - port PTTK Wilkasy                                               Relaks po pracy - lodowisko Spodek

 

                       Coroczna akcja Szlachetnej Paczki                                                              Wigilia Omnisowa 2014