Tworzenie oprogramowania dla firm

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanego oprogramowania dla firm na indywidualne zamówienia Klientów.

Tworzymy oprogramowanie dedykowane mające na celu realizację indywidualnych potrzeb Klientów opierając się na szczegółowej analizie celów biznesowych oraz dostosowaniu do wykorzystywanych już systemów informatycznych.

Tworząc oprogramowanie dla firm zdobyliśmy duże doświadczenie i kompetencje analityczne w różnych sektorach gospodarki takich jak logistyka, hutnictwo, bankowość, nauki medyczne, chemia budowlana.

Tworzymy oprogramowanie desktopowe, webowe, aplikacje mobilne, systemy chmurowe.

Desktop
Web
Mobile
Cloud

Outsourcing usług IT

Nasza oferta usług outsorsingowych jest oparta o:

 • udostępnienie Klientowi zespołu programistów (body leasing)
 • tworzenie oprogramowania – realizacja konkretnego zadania programistycznego (stworzenie aplikacji bądź jej części) zleconego przez Klienta
 • wdrażanie oprogramowania – instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz szkolenia użytkowników we wskazanych przez Klienta lokalizacjach
 • testowanie oprogramowania – testowanie aplikacji tworzonej przez Klienta
 • administrację infrastruktury IT – kompleksowa administracja środowiska Klienta przez inżynierów Omnis

Dlaczego warto nam zlecić rozwój swojego oprogramowania:

 • Łatwo dostępny zespół programistów z różnych technologii
 • Certyfikowani profesjonaliści z dużym doświadczeniem w tego typu projektach
 • Wiedza jak zminimalizować ryzyko w projekcie
 • Tworzenie oprogramowania według zasad Agile i DevOps

Zarządzanie danymi

Od wielu lat zajmujemy się problematyką przetwarzania i zarządzania danymi naszych Klientów. Nasze usługi obejmują takie obszary jak:

Hurtownie Danych, Big Data, Business Intelligence
Pomożemy Ci zadbać o Twoje dane, ich jakość oraz jakość podejmowanych decyzji na podstawie przetwarzanych danych. 30 lat doświadczenia. Pełne wsparcie techniczne.

Bezpieczeństwo danych i zarzadzanie tożsamością i DR
Mamy doświadczenie we wdrożeniu wielu produktów realizujących funkcje bezpieczeństwa danych w takich obszarach jak: firewall, data masking, data encryption, audytowanie sesji, przywilejów, obiektów i zapytań czy autentykacja i zarządzanie użytkownikami. Zapewniamy możliwość awaryjnego odtworzeniaTwoich danych w środowisku on-premise i chmurowym. Pomagamy w budowie systemów DR (Disaster Recovery).


Integracja i optymalizacja systemów oraz migracja danych
Realizujemy różnorodne usługi związane z procesami integracji systemów, aplikacji, czy danych, których celem jest zwiększenie efektywności realizacji procesów biznesowych. Proponujemy optymalizację systemów informatycznych bez wprowadzania radykalnych zmian organizacyjnych i strukturalnych. Realizujemy to poprzez dobór i właściwe wykorzystanie dostępnych zasobów sprzętowych i oprogramowania oraz optymalizację baz danych obejmującą korektę architektury aplikacji i kodu SQL. Oferujemy wsparcie w procesach migracji danych między systemami zapewniając bezpieczeństwo danych, kompletność transferu, zachowanie ciągłości dostępu do systemów oraz weryfikację poprawności procesu.

Blockchain
W naszych projektach zarządzania danymi coraz częściej stosujemy technologię Blockchain (inaczej łańcuch bloków), która służy do przechowywania i przesyłania danych o transakcjach zawartych w internecie. Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji. Jest to technologia w pełni bezpieczna, odporna na podrobienia i wszelkiego rodzaju manipulacje, a transakcje zapisywane w łańcuchu bloków są nieodwracalne.

Infrastruktura informatyczna

Dostarczamy Klientom elastyczną infrastrukturę informatyczną (chmurową, serwerową, macierzową oraz backupową), która zapewnia łatwy dostęp do danych i optymalizację codziennych działań biznesowych firmy.

W oparciu o oprogramowanie Dbvisit budujemy wydajne systemy replikacji danych on-line dla baz Oracle SE i Microsoft MS SQL w środowisku on-premise, chmurowym oraz hybrydowym.

Proponujemy dedykowane i najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do aktualnej infrastruktury informatycznej firmy Klienta zapewniając tym samym długotrwałą ochronę inwestycji oraz bezpieczeństwo.

Jako autoryzowany Partner wiodących dostawców sprzętu IT na rynku, proponujemy gamę funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań infrastryktury informatycznej dla firm.

Rozwiązania chmurowe

Dostarczamy rozwiązania chmurowe w środowiskach wszystkich wiodących producentów oraz wszelkie usługi związane z chmurą obliczeniową. Pomożemy przenieść Twoją infrastrukturę IT i aplikacje do chmury obliczeniowej w oparciu o usługi Infrastructure as a Service (IaaS), Software as a Service (SaaS), Platform as a Service (PaaS) oraz Data as a Service (DaaS). Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie migracji i utrzymania infrastruktury w chmurze oraz tworzenia oprogramowania dla chmury obliczeniowej.

 • Oracle Cloud
 • Amazon Web Services (AWS)
 • Microsoft Azure oraz Office 365
 • Chmura Krajowa
 • Google Cloud

Sprzedaż licencji Oracle

Jako Partner Oracle oferujemy dobór i optymalizację licencji Oracle w wersji on-premise. Dostarczamy licencje na wszystkie rodzaje produktów Oracle dla wszystkich sektorów gospodarki oraz instytucji publicznych. Wykonujemy również audyty licencji oprogramowania.

Sprzedaż licencji Microsoft

Licencje Microsoft Office 365 – Pakiet klasycznych aplikacji MS Office, wzbogacony o rozwiązania, które umożliwią Twojemu zespołowi współpracę, udostępnianie plików i komunikację.

Przejdź do strony