Digitalizacja w świecie nauki

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność spotkać się z gronem naukowym i przybliżyć temat organizacji projektów digitalizacyjnych podczas webinarium "Digitalizacja w świecie nauki - możliwości, wyzwania, finansowanie".

Nasi prelegenci przedstawili możliwości jakie daje digitalizacja i jej technologiczne aspekty, także możliwe formy finansowania projektów i najważniejsze kwestie przy ich rozliczaniu. Oprócz pracowników Omnis swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się zaproszeni goście: Aleksander Karkos z firmy Interlogic, Iwona Czaplikowska z Ośrodka Enterprise Europe Network i Funduszu Górnośląskiego S.A. i koordynator projektu Digital Brain w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie dr Tomasz Stępień. 

Mamy nadzieję, że nasze rady i wnioski były dla uczestników inspiracją do podjęcia wyzwania przeprowadzenia projektów digitalizacyjnych w ich instytucjach badawczych.

Dziękujemy uczestnikom i prelegentom i mamy nadzieję do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

Przeczytaj również

Portal Pracowniczy omnisPP

Portal Pracowniczy omnisPP

Oszczędzaj czas i popraw organizację pracy w Twojej firmie!
My mamy wszystko w jednym miejscu :)
Przedstawiamy najnowszy produkt firmy Omnis: Portal Pracowniczy omnisPP.

Czytaj dalej

Digitalizacja w świecie nauki

Digitalizacja w świecie nauki

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność spotkać się z gronem naukowym i przybliżyć temat organizacji projektów digitalizacyjnych podczas webinarium "Digitalizacja w świecie nauki - możliwości, wyzwania, finansowanie". Czytaj dalej