omnisKON - system do obsługi konferencji

Zakończyliśmy już pierwsze wdrożenie naszej nowej aplikacji omnisKON. 

Jest to uniwersalne narzędzie wspomagające organizację i obsługę konferencji. Znajduje zastosowanie w firmach organizujących konferencje, pikniki i inne wydarzenia dla swoich klientów, partnerów oraz pracowników. Wykorzystywana jest głównie przez dział marketingu i handlowy. Więcej informacji  ( https://www.omnis.pl/produkty#omnis-kon )

System działa na #OracleCloud i został napisany w #APEX co pozwala na szybkie wprowadzanie zmian i dostosowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb użytkowników. Aplikacja omnisKON może integrować się z dowolnymi systemami CRM klienta. 

 

Przeczytaj również

System elektronicznej karty wytopu eKW

System elektronicznej karty wytopu eKW

Cały czas rozwijamy swoje oprogramowanie dla przemysłu. System elektronicznej karty wytopu (eKW), śledzenia i kontroli procesów przemysłowych oraz system certyfikacji wyrobów gotowych zostały wzbogacone o nowe funkcjonalności dotyczące między innymi: Czytaj dalej

Cyberbezpieczeństwo w służbie zdrowia

Cyberbezpieczeństwo w służbie zdrowia

Case study 

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu udziela świadczeń medycznych w zakresie leczenia szpitalnego, ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych, rehabilitacji leczniczej, opieki długoterminowej oraz badań diagnostycznych.

Czytaj dalej